22 Apr 2022 / BAL kan niet stunten tegen Okapi Aalst

BAL PAKT TEGEN ARIS LEEUWARDEN DE ZEGE

WINST!!!

Op pakjesavond kregen de aanwezige vrijwilligers en de livestream kijkers een mooi cadeau van ons eerste team! Er werd namelijk een belangrijke overwinning geboekt op Aris Leeuwarden. De gehele wedstrijd stond ons team aan de goede kant van de score. Lange tijd was de voorstprong rond de tien punten en even was het verschil zelfs 16 punten: 48-32. Maar net zoals in de uitwedstrijd tegen Aris komt Aris na rust langzaam dichterbij. Dit keer wist ons team het hoofd echter koel te houden en bij een stand van 76-69 was de overwinning een feit.

DJ Mitchell was met 21 punten, 8 rebounds en 5 assists de uitblinker van de avond.

Bekijk de foto’s van deze wedstrijd op https://www.flickr.com/photos/162501188@N03/albums

De volgende wedstrijd spelen we over 3 dagen. Woensdag 8 december gaan we op bezoek in Groningen.